Školící prostory a ubytování v Krkonoších

Školící prostory jsou pokryty WIFI signálem.

Uspořádejte školení, firemní akci či konferenci v lákavém prostředí Krkonoš. V Relax hotelu Bára *** Benecko vám poskytujeme kvalitní zázemí pro středně velké firemní akce. Školicí místnost s denním světlem pohodlně zajistí prostory pro 50 osob v uspořádání ve tvaru U či T, v divadelním uspořádání pro maximálně 80 osob.

Ubytování ve 26 pokojích na 70 pevných lůžkách a 20 přistýlkách vám poskytne dostatečné zázemí také pro větší akce. Všechny pokoje jsou nově vybavené a mají vlastní sociální zařízení a TV+SAT. O přestávkách či na večerní posazení se navíc můžete vedle školících prostor a ubytování zabavit na prostorné terase a v prosluněném areálu.

Využijte moderní školící prostory

Školící prostory v Hotelu Bára

  • cofee breaky s občerstvením
  • celodenní strava v hotelové restauraci
  • večerní slavnostní rauty
  • opékání selete a živá hudba
  • flip-chart
  • projekční plátno
  • ubytování až pro 90 osob

Pro účastníky neposkytujeme jen školící prostory a ubytování, ale máte možnost odpočinku v hotelovém wellness. Návštěvníky konference či zaměstnance tak potěšíte finskou saunou, bylinnými parními lázněmi s hvězdným nebem a fontánou nebo uvolňujícími masážemi - relaxační, čokoládové, medové masáže.

Příjezd k hotelu osobními automobily i autobusy je bezproblémový od jara do podzimu. V zimních měsících není příjezd autobusem možný a u osobních automobilů doporučujeme sněhové řetězy. Přijeďte do moderních školících prostor ideálních pro konference a firemní akce.

Fotogalerie školících prostor a ubytování

tn_obrazek_130.jpg

tn_obrazek_129.jpg

tn_obrazek_128.jpg

tn_obrazek_127.jpg

tn_obrazek_126.jpg

tn_obrazek_125.jpg

tn_obrazek_124.jpg

tn_obrazek_123.jpg

tn_obrazek_122.jpg

tn_obrazek_121.jpg

Chcete využít moderní školící prostory až pro 80 osob? Napište nám nebo zavolejte na 737 229 150

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.
Odpověď můžete očekávat obratem.