Upravit stránku

Zlatý certifikát Baby friendly

Dle posouzení našich hostů máme právo si tak opravdu říkat.  Je to pro nás závazek, který se snažíme každý den plnit všemi službami, přístupem personálu a kvalitním vybavením pro rodiny s dětmi.

Dětský koutek

Nabízíme dětem spoustu lákadel v koutku, který není schován někde za zdmi, ale je přímo součástí restaurace. Rodiče si tak v klidu vychutnávají jídlo a nápoje a po očku sledují svou ratolest. Koutek nabízí: domeček na vaření, lezeckou stěnu, knihovnu, výtvarný koutek, spoustu her a hraček.

Fitness pro malé i velké

Pro sportovně naladěné rodiny je připraveno fitness, kde naleznou cvičící stroje nejen dospěláci. Ale máme i repliky malých cvičebních strojů pro děti do 7 let.

Mateřské centrum pro maminky

Maminky s malými kojenci a batolátky potřebují k dispozici kuchyňku, kde mohou ohřát vodu na sunar nebo ohřát připravenou stravu pro batolátko. V tomto centru je k dispozici  mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a společná lednička. Centrum je otevřeno 24 hodin denně.

Prázdninové programy pro děti

Pro mladší i starší děti připravujeme letní programové pobyty. Tyto pobyty mají svou tradici a rodiče i děti se zde setkávají již mnoho let. Letošní rok je již šestnáctý. Během letních prázdnin probíhají různé  turnusy rozdělené dle věku dětí a  lektorů.

Naše heslo - Hotel, kde se rodiče ani děti nenudí !

V zimě i v létě, při hezkém  i špatném počasí, nikdy se u nás děti nesmí nudit. A rodiče tak mohou strávit kvalitní dovolenou.

Venkovní hřiště

Venkovní hřiště nabízí bezpečí a spoustu zábavy.  Dětská prolézačka, lezecké stěny, lanové stěny, šplhadla, oblíbený dětský domeček, trampolína, ruské kuželky, minigolf - to vše zajistí zábavné odpoledne pro děti všech věkových kategorií.

Maminky mezitím mohou sledovat ratolest jenom z terasy od své oblíbené kávy, zatímco tatínek někde dělá rekordy na kole.

Zábava pro starší děti

Starším dětem už dnes nestačí vařit si v kuchyňce nebo malovat či číst. Ideální je spojit elektroniku spojenou s pohybem, což dokonale umožní X-box. Dále je pro ně k dispozici stolní fotbálek nebo kulečník.

Dětské jídelní židličky a dětský jídelníček

Pro naše nejmenší, kterých je v hotelu vždy velké množství, jsme připravili bohatý dětský jídelníček pro ně oblíbených jídel. Nově jsme připravili také klasické svačinky pro dětičky, které lze objednat z našeho jídelního lístku.

Ohniště na táboráky

I dnes rodiče s dětmi ocení možnost klasického táboráku a rádi si navečer opečou buřtík a zazpívají si písně za doprovodu kytary.
  • dětský koutek
  • fitnes pro děti
  • hřiště a bazén u hotelu
Nahoru