Upravit stránku

Nabízíme celoroční nadstandardní ubytování pro maminky s malými dětmi. Přijeďte se ubytovat do nejlépe vybaveného hotelu v Krkonoších za příznivé ceny. Odpočinek i zábavu si vychutnáte vy i vaše  děti. 24 hodin denně je vám k dispozici dětský koutek a mateřské centrum. Vezměte své  děti a zavítejte do Baby-friendly hotelu v krásném prostředí Krkonoš daleko od dopravního ruchu a přesto dosažitelné autem. Rezervujte si svůj pokoj ještě dnes!

Mateřské centrum je pro vás kompletně zařízeno

  • vybavení pro přípravu batolecí stravy
  • lednička,mikrovlnná trouba
  • rychlovarná konvice
  • přebalovací koutek
  • dětské jídelní židličky
Dětský koutek s mateřským centrem je umístěn přímo v hotelové restauraci. Vám i vašim dětem se tu dostane královského pohoštění. Co se týče ubytování, těšte se na pěkné pokoje vlastním sociálním zařízenímTVspolečenskou místnost, WIFI nebo tělocvičnu. A stejně tak se jistě pobavíte i na příjemných procházkách s kočárky krásnou přírodou nebo na dětském hřišti a u bazénu.
V našem hotelu s rodinnou atmosférou se budete cítit jako doma.  Zaručujeme vám vždy vstřícný personál, který je speciálně vybírán a školen pro práci s dětmi. Výjimkou nejsou ani školy a školky v přírodě. A doporučujeme také podzimní a zimní pobyty, kdy oceníte zvláště wellness služby jako je parní i finská sauna a masáže (čokoládové, medové, relaxační, anticelulitické nebo baňkování).

Napište nám termín své návštěvy nebo zavolejte na +420 737 229 150. Budeme se těšit!

Nahoru