Upravit stránku

Naše hotelová restaurace poskytuje ubytovaným hostům celodenní stravu. Pro neubytované hosty bude dle možností a kapacity otevřena pouze venkovní terasa. Rezervace provádějte předem vzhledem k omezení kapacity na tel. 737 229 150. Vstup do vnitřního dětského koutku bude možný v době mimořádných opatření pouze pro ubytované hosty.

Stravování po celý den

  • Snídaně pro hotelové hosty je dle mimořádných hygienických opatření poskytována kontinentální snídaně s výběrem servírovaných teplých snídaňových menu.
  • Obědy v restauraci formou  denní nabídky nebo ala card. Pro děti je připraven bohatý dětský jídelníček.
  • Večeře v rámci polopenze zahrnuje tříchodové servírované menu s možností výběru ze dvou až tří hlavních jídel od druhého dne pobytu.
  • Dietu, prosíme, nahlašujte při rezervaci.
  • Minutkový jídelní lístek ( ke stažení on-line )

Restaurace s dětským koutkem

Příjemné prostředí hotelové restaurace je ještě podtrženo tím, že jeho součástí je velký dětský koutek a kuchyňka pro maminky pro ohřev stravy pro miminka. V dětském koutku naleznete skluzavky a prolézačky, kuchyňku pro malé kuchaře, spoustu hraček a knih, výtvarný koutek a lezeckou stěnu pro větší děti. Děti tak nejsou netrpělivé při čekání na oběd a rodiče mohou vklidu dojíst a vypít si svou oblíbenou kávu, zatímco se děti zabaví hrou. Dětské jídelní židličky jsou samozřejmostí !

Letní posezení na venkovní terase

Příjemné posezení Vám nabízí také venkovní terasa s obsluhou s výhledem na bazén a dětské hřiště.

Chcete využít naši restauraci? Napište nám nebo zavolejte na 737 229 150

Nahoru