Upravit stránku

Před každou dovolenou vás čeká organizace toho, kdo vám zalije květiny a pohlídá psa nebo kočičku. Zvolte si dovolenou Relax hotelu Bára v Krkonoších a můžete alespoň část těchto starostí hodit za hlavu. Rádi vás ubytujeme s vaším zvířecím mazlíčkem. Užijte si dovolenou se psem či kočkou v Česku.

Využijte výhodné nabídky ubytování pro vašeho psího miláčka, za dovolenou s ním zaplatíte od 150,- za den dle velikostiVšechny rasy i velikosti jsou povoleny. Můžete ho mít na pokoji a vydovádět se  společně venku na procházkách krásnou přírodou. Upozornění: S ohledem na mimořádná hygienická opatření není povolen vstup se psy do všech částí vnitřní restaurace a dětského koutku. Děkujeme. Pro přehled navštivte náš ceník.

Dovolená se psem - v Relax hotelu Bára žádný problém

Krkonoše jsou ideálním místem pro dovolenou se psem v Česku. Najdete tu velké množství stezek tras mimo komunikace, které jsou pro procházky jako stvořené. Častými výlety do přírody neuděláte radost jen svému čtyřnohému příteli, ale zároveň pohybem na čerstvém vzduchu prospějete sami sobě.
Vyberte si pro dovolenou s vaším pejskem některý z našich cenově zvýhodněných balíčků.

Pošlete rezervaci na vaši dovolenou se psem již dnes. Napište nám nebo zavolejte na 603 777 800

Nahoru